Ingen kommende arrangementer

Ingen kommende arrangementer

Bli med i Navet!

Stillingsannonser

deltid

Supportmeidarbeider Jottacloud

Søkefrist: 20.05.2019

Vil du jobbe med skylagring i Oslo sentrum ved siden av studiene?

Les mer

internship

Summer Internship i SpareBank 1

Søkefrist: 26.05.2019

Spennende sommerjobb i Oslo for studenter innenfor teknologi/analyse!

Les mer

internship

Potetprogrammerer

Søkefrist: 31.05.2019

SOMMERJOBB: Bli med å bygge fremtidens markedsplass for mat.

Les mer

fulltid

Spennende muligheter for nyutdannede teknologer!

Søkefrist: 31.05.2019

Spennende kundeprosjekter strømmer inn og vi trenger å utvide vårt team! Som nyutdannet blir du alltid satt i team med erfarne konsulenter fra oss.

Les mer

fulltid

2 nyutdannede utviklere

Søkefrist: 31.05.2019

Åpen, kreativ og ambisiøs utvikler som vil jobbe tverrfaglig med designere i team?

Les mer

fulltid

Data scientist/Quant

Søkefrist: 31.05.2019

Axpo Nordic are now recruiting - Quantitative Risk Analyst - to our team in Oslo.

Les mer

Samarbeidspartner

Sopra Steria
Sopra Steria

Sopra Steria er et internasjonalt konsulentselskap som bistår private og offentlige organisasjoner i Skandinavia med å ta et digitalt lederskap innen sin bransje. Selskapet er et av Norges største konsulentselskaper med et av markedets sterkeste fagmiljøer innen IT- og forretningsrådgivning, IT-infrastruktur, systemutvikling, design og drift. Hvert år ansetter vi nyutdannede til vårt graduateprogram og sommerstudenter til sommerjobb, og vi er på jakt etter flere dyktige studenter.

Om Navet

Vi er bedriftskontakten ved Institutt for informatikk ved Universitetet i Oslo.

Statuttene til Navet finner du her.

Hensikten med Navet er å gjøre det enkelt for bedrifter å komme i kontakt med studentene ved instituttet, ved å tilby:

involver deg

Hva skal til for å bli med?

Leder

Bjørn Henrik Harr

bjorn.harr@ifinavet.no

Nestleder

Stian Dolmseth

stian.dolmseth@ifinavet.no

Bedriftskontakt

Tonje Løfqvist

tonje.lofqvist@ifinavet.no

Studentkontakt

Henrik Johan Wistner

henrik.wistner@ifinavet.no

Webansvarlig

Ulrik Palmstrøm

ulrik.palmstrom@ifinavet.no

Styremedlem

Cecilie Isdahl

cecilie.isdahl@ifinavet.com

Økonomiansvarlig

Olav H. Moseng

olav.moseng@ifinavet.no

Organiseringsansvarlig

Anna Helgestad

anna.helgestad@ifinavet.no

Promoteringsansvarlig

Ane Ness

Ane.ness@ifinavet.no

Arrangementsansvarlig

Ikra Sultan

ikra.sultan@ifinavet.no