2020.11.24 16:15 +0100
2020.11.26 16:15 +0100

Stillingsannonser

fulltid

Graduate Solutions Engineer

Søkefrist: 30.11.2020

Cisco Sales Associates Program (CSAP), an award-winning and industry recognised early-in-career development program

Les mer

internship

UX Designer - Summer Internship 2021

Søkefrist: 01.12.2020

Kolonial.no is the leading online grocery retailer in Norway, but as a company we’re first and foremost an ambitious tech and logistics company.

Les mer

internship

Vi søker nerder med sosiale antenner til sommer 2020!

Søkefrist: 09.12.2020

Les mer

fulltid

European Trainee Program 2021

Søkefrist: 15.12.2020

Kickstart din karriere med vårt European Trainee Program!

Les mer

internship

Praksis/deltid - Designer

Søkefrist: 15.12.2020

Vær med å forme et tjenestedesign fra dag 1

Les mer

internship

Master -eller Bacheloroppgave - Design

Søkefrist: 15.12.2020

Gjør oppgaven din mer meningsfull i en start-up!

Les mer

Samarbeidspartner

Knowit
Knowit

Knowit er et av nordens største konsulentselskaper, og har lang erfaring med å gi nyutdannede en god start på karrieren. Vi ansetter spesielt mange utviklere, men vi er også interessert i folk innenfor design, BI og mye annet. Hvis du har lyst til å jobbe i et sosialt og hyggelig miljø, der du får alle muligheter til å lære og få erfaring i trygge omgivelser, så bør du vurdere å søke jobb hos oss! Og om skulle ønske flere utfordringer, så er veien alltid kort til økt ansvar og nye arbeidsoppgaver. I Norge har vi avdelinger i Oslo, Bergen, Stavanger, Kristiansand og Trondheim.

Om Navet

Vi er bedriftskontakten ved Institutt for informatikk ved Universitetet i Oslo.

Statuttene til Navet finner du her.

Hensikten med Navet er å gjøre det enkelt for bedrifter å komme i kontakt med studentene ved instituttet, ved å tilby:

involver deg

Hva skal til for å bli med?

Styreleder

Stian Dolmseth

stian.dolmseth@ifinavet.no

Nestleder

Tonje Løfqvist

tonje.lofqvist@ifinavet.no

Bedriftskontakt

Cecilie Isdahl

cecilie.isdahl@ifinavet.com

Studentkontakt

Ole Jørgen Norstrand

ole.norstrand@ifinavet.no

Styremedlem

Ane Ness

ane.ness@ifinavet.no

Organiseringsansvarlig

Cornelia Drougge Vassbotn

cornelia.vassbotn@ifinavet.no

Økonomiansvarlig

Benjamin Pedersen

benjamin.pedersen@ifinavet.no

PR-ansvarlig

Hanne Celine Foss

hanne.foss@ifinavet.no