2020.10.01 16:15 +0200
2020.10.06 17:15 +0200
2020.10.08 16:40 +0200

Stillingsannonser

fulltid

IT-trainee 2021

Søkefrist: 30.09.2020

Som IT-trainee i Statnett vil du være med bygge den digitale grunnmuren som støtter opp under fremtidens grønne og fornybare kraftsystem.

Les mer

fulltid

C-Talent - Creunas Talentprogram

Søkefrist: 30.09.2020

Er du snart ferdig med studiene, eller er i starten av karrieren? Da kan du være aktuell for Creunas talentprogram C-Talent 2021.

Les mer

fulltid

Architect Greenhouse - Program for IT graduates

Søkefrist: 30.09.2020

Les mer

internship

Deloitte Internship 2021

Søkefrist: 01.10.2020

Deloitte søker dyktige informatikkstudenter til internship i 2021

Les mer

internship

Summer Intern 2021

Søkefrist: 01.10.2020

Lyst til å prøve deg som konsulent hos oss neste sommer?

Les mer

internship

Sommerjobb som utvikler

Søkefrist: 01.10.2020

Har du en lidenskap for programmering? Capra søker engasjerte og dedikerte studenter for en sommerjobb som utvikler i 2021!

Les mer

Samarbeidspartner

Knowit
Knowit

Knowit er et av nordens største konsulentselskaper, og har lang erfaring med å gi nyutdannede en god start på karrieren. Vi ansetter spesielt mange utviklere, men vi er også interessert i folk innenfor design, BI og mye annet. Hvis du har lyst til å jobbe i et sosialt og hyggelig miljø, der du får alle muligheter til å lære og få erfaring i trygge omgivelser, så bør du vurdere å søke jobb hos oss! Og om skulle ønske flere utfordringer, så er veien alltid kort til økt ansvar og nye arbeidsoppgaver. I Norge har vi avdelinger i Oslo, Bergen, Stavanger, Kristiansand og Trondheim.

Om Navet

Vi er bedriftskontakten ved Institutt for informatikk ved Universitetet i Oslo.

Statuttene til Navet finner du her.

Hensikten med Navet er å gjøre det enkelt for bedrifter å komme i kontakt med studentene ved instituttet, ved å tilby:

involver deg

Hva skal til for å bli med?

Styreleder

Stian Dolmseth

stian.dolmseth@ifinavet.no

Nestleder

Tonje Løfqvist

tonje.lofqvist@ifinavet.no

Bedriftskontakt

Martin Sandberg

martin.sandberg@ifinavet.no

Studentkontakt

Kristian Gravermoen

kristian.gravermoen@ifinavet.no

Webansvarlig

Jakob Follesø Egeland

jakob.egeland@ifinavet.no

Styremedlem

Ane Ness

ane.ness@ifinavet.no

Arrangementansvarlig

Mathias Strøm

mathias.strom@ifinavet.no

Organiseringsansvarlig

Cornelia Drougge Vassbotn

cornelia.vassbotn@ifinavet.no

Promoteringsansvarlig

Henrik Rief

henrri@ifi.uio.no

Økonomiansvarlig

Hanne Celine Foss

hanne.foss@ifinavet.no