2019.10.17 16:30 +0200
2019.10.22 16:00 +0200
2019.10.24 16:15 +0200

Stillingsannonser

fulltid

Frontend developer

Søkefrist: 16.10.2019

We are looking for a front-end developer. This is an excellent opportunity if you are an experienced front end developer.

Les mer

internship

Interaction Design Student (UX/UI)

Søkefrist: 18.10.2019

Work in an exciting project to digitalise the way law is taught in Norway in a cross-functional team.

Les mer

internship

Sommerjobb 2020 i Sopra Steria

Søkefrist: 21.10.2019

Vil du tilbringe neste sommer på Norges beste arbeidsplass?

Les mer

deltid

Schibsted søker studentambassadører på UiO

Søkefrist: 22.10.2019

Vi søker studentambassadører som studerer data, infrastruktur / sikkerhet eller informatikk.

Les mer

fulltid

Konsulent

Søkefrist: 24.10.2019

Deloitte Consulting søker flere konsulenter innen Technology, med oppstart 2020

Les mer

internship

Har du lyst på sommerjobb hos en av Norges ledende TV-distributører?

Søkefrist: 31.10.2019

Vil du være sommerstudent i et av Norges mest innovative miljø i underholdningsbransjen?

Les mer

Samarbeidspartner

EVRY
EVRY

EVRY er et av de ledende IT-selskapene i Norden. Vår ambisjon er å gi mening og liv til informasjon gjennom ideer, teknologi og løsninger som skaper verdier for våre kunder og nytte for samfunnet vi lever i. Vi fokuserer kontinuerlig på mangfold og oppfordrer spesielt kvinner til å søke stillinger hos oss. EVRY kombinerer omfattende bransjekunnskap med en kundenær tilnærming. Vi kombinerer det store foretakets muskler med lokal tilstedeværelse for å hjelpe våre kunder med å realisere sitt fulle IT-potensiale.

Om Navet

Vi er bedriftskontakten ved Institutt for informatikk ved Universitetet i Oslo.

Statuttene til Navet finner du her.

Hensikten med Navet er å gjøre det enkelt for bedrifter å komme i kontakt med studentene ved instituttet, ved å tilby:

involver deg

Hva skal til for å bli med?

Styreleder

Bjørn Henrik Harr

bjorn.harr@ifinavet.no

Nestleder

Stian Dolmseth

stian.dolmseth@ifinavet.no

Bedriftskontakt

Tonje Løfqvist

tonje.lofqvist@ifinavet.no

Studentkontakt

Henrik Johan Wistner

henrik.wistner@ifinavet.no

Styremedlem

Cecilie Isdahl

cecilie.isdahl@ifinavet.com

Økonomiansvarlig

Olav H. Moseng

olav.moseng@ifinavet.no

Webansvarlig

Jakob Follesø Egeland

jakob.egeland@ifinavet.no

Organiseringsansvarlig

Anna Helgestad

anna.helgestad@ifinavet.no

Promoteringsansvarlig

Ane Ness

Ane.ness@ifinavet.no

Arrangementsansvarlig

Ikra Sultan

ikra.sultan@ifinavet.no