2019.02.21 16:15 +0100
2019.02.26 16:15 +0100
2019.02.28 16:15 +0100

Stillingsannonser

fulltid

.NET utvikler

Søkefrist: 22.02.2019

Søker du nye utfordringer i din karriere som frontend utvikler? Payex søker en .NET utvikler!

Les mer

fulltid

HØYE AMBISJONER? BLI UTVIKLER HOS NRK!

Søkefrist: 22.02.2019

NRK konkurrerer mot medietilbud fra en hel verden. Vårt uttalte mål er å holde verdensklasse. Nå søker vi unge, talentfulle utviklere!

Les mer

deltid

Student og ønsker å starte din karriere i et anerkjent selskap?

Søkefrist: 22.02.2019

Er du på jakt etter en relevant deltidsjobb ved siden av dine studier?

Les mer

fulltid

Vil du utfordres i rollen som IST sin testleder etter fullførte IT-studier våren 2019?

Søkefrist: 22.02.2019

Vi ser etter deg som er ferdigutdannet innen IT våren 2019 og som har gode programmeringsskills innen Java!

Les mer

deltid

Servicetekniker

Søkefrist: 24.02.2019

Visma Exso søker studenter til stilling som Servicetekniker med ansvar for teknisk installasjon!

Les mer

internship

Talent Network - en uforglemmelig dag for deg i 3. eller 4. klasse

Søkefrist: 24.02.2019

Talent Network - en uforglemmelig dag for deg i 3. eller 4. klasse

Les mer

Samarbeidspartner

Sopra Steria
Sopra Steria

Sopra Steria er et internasjonalt konsulentselskap som bistår private og offentlige organisasjoner i Skandinavia med å ta et digitalt lederskap innen sin bransje. Selskapet er et av Norges største konsulentselskaper med et av markedets sterkeste fagmiljøer innen IT- og forretningsrådgivning, IT-infrastruktur, systemutvikling, design og drift. Hvert år ansetter vi nyutdannede til vårt graduateprogram og sommerstudenter til sommerjobb, og vi er på jakt etter flere dyktige studenter.

Om Navet

Vi er bedriftskontakten ved Institutt for informatikk ved Universitetet i Oslo.

Statuttene til Navet finner du her.

Hensikten med Navet er å gjøre det enkelt for bedrifter å komme i kontakt med studentene ved instituttet, ved å tilby:

involver deg

Hva skal til for å bli med?

Leder

Carl-Magnus Lein

carl.lein@ifinavet.no

Nestleder

Hanna Alderslyst Kongshem

hanna.kongshem@ifinavet.no

Bedriftskontakt

Bjørn Henrik Harr

bjorn.harr@ifinavet.no

Studentkontakt

Henrik Johan Wistner

henrik.wistner@ifinavet.no

Organiseringsansvarlig

Svein Bendik Manum

svein.manum@ifinavet.no

Webansvarlig

Ulrik Palmstrøm

ulrik.palmstrom@ifinavet.no

Styremedlem

Filip Larsen

filip.larsen@ifinavet.no

Promoteringsansvarlig

Stian Dolmseth

stian.dolmseth@ifinavet.no

Økonomiansvarlig

Olav Moseng

olav.moseng@ifinavet.no

Arrangementsansvarlig

Ikra Sultan

ikra.sultan@ifinavet.no