2020.03.03 16:15 +0100
2020.03.05 16:15 +0100
2020.03.10 16:15 +0100

Stillingsannonser

deltid

Frontend-utvikler i norsk scale-up

Søkefrist: 29.02.2020

Er du student på andre eller tredje år med god teknisk forståelse? Ønsker du å videreutvikle din tekniske kompetanse i et ungt og dynamisk miljø?

Les mer

deltid

Fremtiden er elektrisk - bli med å forme den !

Søkefrist: 29.02.2020

Vi søker informatikk studenter for deltidsjobb i vår utviklingsavdeling. Bli med å jobbe med de siste teknologiene !

Les mer

fulltid

Nyutdannet student år 2020 med en genuin interesse for systemutvikling og samfunnssikkerhet?

Søkefrist: 29.02.2020

Har du lyst til å starte din karriere i et spennende selskap som jobber med utvikling av produkter innen etterretning og samfunnssikkerhet?

Les mer

fulltid

Graduate - Data Scientist

Søkefrist: 01.03.2020

Isn’t it time you did something for yourself? We think so, too. That’s why we want you to come Be Your Own CEO at Unacast.

Les mer

fulltid

Full stack developer

Søkefrist: 01.03.2020

The world needs a transparent & resilient food system

Les mer

fulltid

UX designer

Søkefrist: 01.03.2020

Building a digital infrastructure for tomorrow's food system

Les mer

Samarbeidspartner

TietoEVRY
TietoEVRY

EVRY er et av de ledende IT-selskapene i Norden. Vår ambisjon er å gi mening og liv til informasjon gjennom ideer, teknologi og løsninger som skaper verdier for våre kunder og nytte for samfunnet vi lever i. Vi fokuserer kontinuerlig på mangfold og oppfordrer spesielt kvinner til å søke stillinger hos oss. EVRY kombinerer omfattende bransjekunnskap med en kundenær tilnærming. Vi kombinerer det store foretakets muskler med lokal tilstedeværelse for å hjelpe våre kunder med å realisere sitt fulle IT-potensiale.

Om Navet

Vi er bedriftskontakten ved Institutt for informatikk ved Universitetet i Oslo.

Statuttene til Navet finner du her.

Hensikten med Navet er å gjøre det enkelt for bedrifter å komme i kontakt med studentene ved instituttet, ved å tilby:

involver deg

Hva skal til for å bli med?

Styreleder

Bjørn Henrik Harr

bjorn.harr@ifinavet.no

Nestleder

Stian Dolmseth

stian.dolmseth@ifinavet.no

Bedriftskontakt

Martin Sandberg

martin.sandberg@ifinavet.no

Studentkontakt

Kristian Gravermoen

kristian.gravermoen@ifinavet.no

Styremedlem

Olav H. Moseng

olav.moseng@ifinavet.no

Webansvarlig

Jakob Follesø Egeland

jakob.egeland@ifinavet.no

Organiseringsansvarlig

Anna Helgestad

anna.helgestad@ifinavet.no

Promoteringsansvarlig

Ane Ness

ane.ness@ifinavet.no

Arrangementansvarlig

Mathias Strøm

mathias.strom@ifinavet.no

Økonomiansvarlig

Hanne Celine Foss

hanne.foss@ifinavet.no