NAVET

Vi er bedriftskontakten ved Institutt for informatikk ved Universitetet i Oslo.

Navet gjør det enkelt for bedrifter å komme i kontakt med studentene ved instituttet ved å tilby:

  • Et sentralt kontakt- og koordineringspunkt for alle bedriftsrelaterte aktiviteter ved instituttet.
  • Praktisk hjelp og veiledning med organisering av bedriftsarrangementer.
  • Oversikt over bedriftsrelaterte aktiviteter for studenter.

Samarbeidspartner

BEKK

Bekk er et norsk selskap med 500 spesialister innen strategi, design og teknologi. Vi jobber med virksomheter som har ambisiøse mål og gir oss krevende utfordringer. Vi tror på smart bruk av teknologi, tverrfaglige team og evnen til å tenke annerledes. Det gjør oss i stand til å lage løsninger som utfordrer etablerte sannheter, og skape nye muligheter for våre kunder

Styret

Leder

Cornelia Drougge Vassbotn
cornelia.vassbotn@ifinavet.no

Nestleder

Trym Bø
trym.boe@ifinavet.no

Bedriftskontakt

Cecilie Isdahl
cecilie.isdahl@ifinavet.no

Økonomiansvarlig

Magnus Hjorth
magnus.hjorth@ifinavet.no

Webansvarlig

Eirik Berg
eirik.berg@ifinavet.no

Studentkontakt

Ole Jørgen Norstrand
ole.norstrand@ifinavet.no

Organiseringsansvarlig

Endre Valen
endre.valen@ifinavet.no

Arrangementsansvarlig

Gyda Sæter
gyda.saeter@ifinavet.no

Promoteringsansvarlig

Maja Testad
maja.testad@ifinavet.no

Styremedlem

Stian Dolmseth
stian.dolmseth@ifinavet.no