Ingen kommende arrangementer

Ingen kommende arrangementer

Bli med i Navet!

Stillingsannonser

fulltid

Nysgjerrig på ny teknologi? Iriz søker junior prosjektleder!

Søkefrist: 17.06.2019

For å kunne levere nye forretningsmodeller tilpasset den digitale tidsalderen søker de en junior prosjektleder!

Les mer

fulltid

Nyutdannet utvikler med interesse for sikkerhet og etterretning?

Søkefrist: 30.06.2019

Har du lyst til å starte din karriere i et spennende selskap som jobber med utvikling av produkter innen etterretning og samfunnssikkerhet?

Les mer

fulltid

DevOps (AWS/Linux/Backend development)

Søkefrist: 30.06.2019

Do you want to work in the interface between platform services and development? Developing awesome services based on cutting edge technology.

Les mer

fulltid

Plattformspesialist

Søkefrist: 10.07.2019

En fot i drift og en i utvikling? Oppgrader karrieren i dag!

Les mer

fulltid

IKT-konsulent (100%)

Søkefrist: 19.07.2019

Ønsker du å jobbe med IKT i en liten organisasjon, sammen med gode kolleger og med en variert og meningsfylt arbeidshverdag?

Les mer

fulltid

Spennende muligheter for nyutdannede teknologer!

Søkefrist: 31.08.2019

Spennende kundeprosjekter strømmer inn og vi trenger å utvide vårt team! Som nyutdannet blir du alltid satt i team med erfarne konsulenter fra oss.

Les mer

Samarbeidspartner

Sopra Steria
Sopra Steria

Sopra Steria er et internasjonalt konsulentselskap som bistår private og offentlige organisasjoner i Skandinavia med å ta et digitalt lederskap innen sin bransje. Selskapet er et av Norges største konsulentselskaper med et av markedets sterkeste fagmiljøer innen IT- og forretningsrådgivning, IT-infrastruktur, systemutvikling, design og drift. Hvert år ansetter vi nyutdannede til vårt graduateprogram og sommerstudenter til sommerjobb, og vi er på jakt etter flere dyktige studenter.

Om Navet

Vi er bedriftskontakten ved Institutt for informatikk ved Universitetet i Oslo.

Statuttene til Navet finner du her.

Hensikten med Navet er å gjøre det enkelt for bedrifter å komme i kontakt med studentene ved instituttet, ved å tilby:

involver deg

Hva skal til for å bli med?

Leder

Bjørn Henrik Harr

bjorn.harr@ifinavet.no

Nestleder

Stian Dolmseth

stian.dolmseth@ifinavet.no

Bedriftskontakt

Tonje Løfqvist

tonje.lofqvist@ifinavet.no

Studentkontakt

Henrik Johan Wistner

henrik.wistner@ifinavet.no

Webansvarlig

Ulrik Palmstrøm

ulrik.palmstrom@ifinavet.no

Styremedlem

Cecilie Isdahl

cecilie.isdahl@ifinavet.com

Økonomiansvarlig

Olav H. Moseng

olav.moseng@ifinavet.no

Organiseringsansvarlig

Anna Helgestad

anna.helgestad@ifinavet.no

Promoteringsansvarlig

Ane Ness

Ane.ness@ifinavet.no

Arrangementsansvarlig

Ikra Sultan

ikra.sultan@ifinavet.no