2019.08.27 16:15 +0200
2019.08.29 16:15 +0200
2019.09.03 16:00 +0200

Stillingsannonser

fulltid

Spennende muligheter for nyutdannede teknologer!

Søkefrist: 31.08.2019

Spennende kundeprosjekter strømmer inn og vi trenger å utvide vårt team! Som nyutdannet blir du alltid satt i team med erfarne konsulenter fra oss.

Les mer

fulltid

Fra smart student til superkonsulent

Søkefrist: 31.12.2019

Vi vil ha deg som ønsker å jobbe som utvikler og brenner for lage brukervennlige løsninger med på laget!

Les mer

Samarbeidspartner

EVRY
EVRY

EVRY er et av de ledende IT-selskapene i Norden. Vår ambisjon er å gi mening og liv til informasjon gjennom ideer, teknologi og løsninger som skaper verdier for våre kunder og nytte for samfunnet vi lever i. Vi fokuserer kontinuerlig på mangfold og oppfordrer spesielt kvinner til å søke stillinger hos oss. EVRY kombinerer omfattende bransjekunnskap med en kundenær tilnærming. Vi kombinerer det store foretakets muskler med lokal tilstedeværelse for å hjelpe våre kunder med å realisere sitt fulle IT-potensiale.

Om Navet

Vi er bedriftskontakten ved Institutt for informatikk ved Universitetet i Oslo.

Statuttene til Navet finner du her.

Hensikten med Navet er å gjøre det enkelt for bedrifter å komme i kontakt med studentene ved instituttet, ved å tilby:

involver deg

Hva skal til for å bli med?

Leder

Bjørn Henrik Harr

bjorn.harr@ifinavet.no

Nestleder

Stian Dolmseth

stian.dolmseth@ifinavet.no

Bedriftskontakt

Tonje Løfqvist

tonje.lofqvist@ifinavet.no

Studentkontakt

Henrik Johan Wistner

henrik.wistner@ifinavet.no

Webansvarlig

Ulrik Palmstrøm

ulrik.palmstrom@ifinavet.no

Styremedlem

Cecilie Isdahl

cecilie.isdahl@ifinavet.com

Økonomiansvarlig

Olav H. Moseng

olav.moseng@ifinavet.no

Organiseringsansvarlig

Anna Helgestad

anna.helgestad@ifinavet.no

Promoteringsansvarlig

Ane Ness

Ane.ness@ifinavet.no

Arrangementsansvarlig

Ikra Sultan

ikra.sultan@ifinavet.no