2019.10.15 16:15 +0200
2019.10.17 16:15 +0200
2019.10.22 16:00 +0200

Stillingsannonser

fulltid

Business Engineer

Søkefrist: 15.10.2019

Vil du jobbe med spennende teknologi, dyktige kollegaer og kunder i ulike bransjer?

Les mer

internship

Business Engineer Intern 2020

Søkefrist: 15.10.2019

Vil du bli en del av Genus sommeren 2020? Gjennom sommerjobben vil du bli kjent med vår spennende teknologi i utfordrende prosjekter!

Les mer

fulltid

Software Engineer

Søkefrist: 15.10.2019

Liker du å eksperimentere med ny teknologi, bryne deg på kompliserte oppgaver, eller designe og finpusse et brukergrensesnitt?

Les mer

internship

Software Engineer Intern 2020

Søkefrist: 15.10.2019

Vil du bli en del av Genus sommeren 2020 og elsker spennende teknologi?

Les mer

internship

Systemutvikler - sommerjobb

Søkefrist: 15.10.2019

Vil du være med å utvikle fremtidens løsninger for e-helse?

Les mer

fulltid

Frontend developer

Søkefrist: 16.10.2019

We are looking for a front-end developer. This is an excellent opportunity if you are an experienced front end developer.

Les mer

Samarbeidspartner

EVRY
EVRY

EVRY er et av de ledende IT-selskapene i Norden. Vår ambisjon er å gi mening og liv til informasjon gjennom ideer, teknologi og løsninger som skaper verdier for våre kunder og nytte for samfunnet vi lever i. Vi fokuserer kontinuerlig på mangfold og oppfordrer spesielt kvinner til å søke stillinger hos oss. EVRY kombinerer omfattende bransjekunnskap med en kundenær tilnærming. Vi kombinerer det store foretakets muskler med lokal tilstedeværelse for å hjelpe våre kunder med å realisere sitt fulle IT-potensiale.

Om Navet

Vi er bedriftskontakten ved Institutt for informatikk ved Universitetet i Oslo.

Statuttene til Navet finner du her.

Hensikten med Navet er å gjøre det enkelt for bedrifter å komme i kontakt med studentene ved instituttet, ved å tilby:

involver deg

Hva skal til for å bli med?

Styreleder

Bjørn Henrik Harr

bjorn.harr@ifinavet.no

Nestleder

Stian Dolmseth

stian.dolmseth@ifinavet.no

Bedriftskontakt

Tonje Løfqvist

tonje.lofqvist@ifinavet.no

Studentkontakt

Henrik Johan Wistner

henrik.wistner@ifinavet.no

Styremedlem

Cecilie Isdahl

cecilie.isdahl@ifinavet.com

Økonomiansvarlig

Olav H. Moseng

olav.moseng@ifinavet.no

Webansvarlig

Jakob Follesø Egeland

jakob.egeland@ifinavet.no

Organiseringsansvarlig

Anna Helgestad

anna.helgestad@ifinavet.no

Promoteringsansvarlig

Ane Ness

Ane.ness@ifinavet.no

Arrangementsansvarlig

Ikra Sultan

ikra.sultan@ifinavet.no