Ingen kommende arrangementer

Ingen kommende arrangementer

Bli med i Navet!

Stillingsannonser

fulltid

Early stage Startup - Lead Developer

Søkefrist: 14.12.2019

ModaResa is the first and only real-time scheduling app between apparel brands and their B2B clients, enabling full automation of complex showrooms

Les mer

fulltid

Sales Development Manager (Sweden)

Søkefrist: 15.12.2019

Vill bli en del av teamet i ett av Norges mest spännande venture-backed startups?

Les mer

internship

Software Engineer at Aftenposten | Summer Internship 2020

Søkefrist: 15.12.2019

Experience what it’s like to work as developer at one of the largest newspapers in Norway!

Les mer

internship

Prototyper at Schibsted Tech Experiments | Summer Internship 2020

Søkefrist: 15.12.2019

At the heart of Schibsted lies a strong culture of exploration and innovation - join us!

Les mer

internship

Data Engineer at ATE | Summer Internship 2020

Søkefrist: 15.12.2019

Summer Internship 2020 at Schibsted, join us in a strong culture of exploration and innovation

Les mer

internship

Data Engineer at Pulse | Summer Internship 2020

Søkefrist: 15.12.2019

Are you a young programmer willing to work on real production-ready projects and develop your skills with support from experienced developers?

Les mer

Samarbeidspartner

EVRY
EVRY

EVRY er et av de ledende IT-selskapene i Norden. Vår ambisjon er å gi mening og liv til informasjon gjennom ideer, teknologi og løsninger som skaper verdier for våre kunder og nytte for samfunnet vi lever i. Vi fokuserer kontinuerlig på mangfold og oppfordrer spesielt kvinner til å søke stillinger hos oss. EVRY kombinerer omfattende bransjekunnskap med en kundenær tilnærming. Vi kombinerer det store foretakets muskler med lokal tilstedeværelse for å hjelpe våre kunder med å realisere sitt fulle IT-potensiale.

Om Navet

Vi er bedriftskontakten ved Institutt for informatikk ved Universitetet i Oslo.

Statuttene til Navet finner du her.

Hensikten med Navet er å gjøre det enkelt for bedrifter å komme i kontakt med studentene ved instituttet, ved å tilby:

involver deg

Hva skal til for å bli med?

Styreleder

Bjørn Henrik Harr

bjorn.harr@ifinavet.no

Nestleder

Stian Dolmseth

stian.dolmseth@ifinavet.no

Bedriftskontakt

Martin Sandberg

martin.sandberg@ifinavet.no

Studentkontakt

Kristian Gravermoen

kristian.gravermoen@ifinavet.no

Styremedlem

Olav H. Moseng

olav.moseng@ifinavet.no

Webansvarlig

Jakob Follesø Egeland

jakob.egeland@ifinavet.no

Organiseringsansvarlig

Anna Helgestad

anna.helgestad@ifinavet.no

Promoteringsansvarlig

Ane Ness

Ane.ness@ifinavet.no

Arrangementansvarlig

Mathias Strøm

mathiads@ifi.uio.no

Økonomiansvarlig

Hanne Celine Foss

hanne.foss@ifinavet.no