Ingen kommende arrangementer

Ingen kommende arrangementer

Bli med i Navet!

Stillingsannonser

internship

Summer interns - HW/SW engineering

Søkefrist: 15.07.2020

Looking for a summer job? We are looking for master students to help out in the development of our next generation product - Defigo Lite.

Les mer

fulltid

Backend Programmer

Søkefrist: 31.07.2020

Backend Programmer to help building our robust, reliable and scalable orchestration and control system VideoIPath.

Les mer

fulltid

C++ Embedded Software Engineer

Søkefrist: 31.08.2020

SW Developer to Virtuoso; the software-defined media node that can perform a variety of real-time functions

Les mer

Samarbeidspartner

TietoEVRY
TietoEVRY

EVRY er et av de ledende IT-selskapene i Norden. Vår ambisjon er å gi mening og liv til informasjon gjennom ideer, teknologi og løsninger som skaper verdier for våre kunder og nytte for samfunnet vi lever i. Vi fokuserer kontinuerlig på mangfold og oppfordrer spesielt kvinner til å søke stillinger hos oss. EVRY kombinerer omfattende bransjekunnskap med en kundenær tilnærming. Vi kombinerer det store foretakets muskler med lokal tilstedeværelse for å hjelpe våre kunder med å realisere sitt fulle IT-potensiale.

Om Navet

Vi er bedriftskontakten ved Institutt for informatikk ved Universitetet i Oslo.

Statuttene til Navet finner du her.

Hensikten med Navet er å gjøre det enkelt for bedrifter å komme i kontakt med studentene ved instituttet, ved å tilby:

involver deg

Hva skal til for å bli med?

Styreleder

Stian Dolmseth

stian.dolmseth@ifinavet.no

Nestleder

Tonje Løfqvist

tonje.lofqvist@ifinavet.no

Bedriftskontakt

Martin Sandberg

martin.sandberg@ifinavet.no

Studentkontakt

Kristian Gravermoen

kristian.gravermoen@ifinavet.no

Webansvarlig

Jakob Follesø Egeland

jakob.egeland@ifinavet.no

Styremedlem

Ane Ness

ane.ness@ifinavet.no

Arrangementansvarlig

Mathias Strøm

mathias.strom@ifinavet.no

Organiseringsansvarlig

Cornelia Drougge Vassbotn

cornelia.vassbotn@ifinavet.no

Promoteringsansvarlig

Henrik Rief

henrri@ifi.uio.no

Økonomiansvarlig

Hanne Celine Foss

hanne.foss@ifinavet.no