Ingen kommende arrangementer

Ingen kommende arrangementer

Bli med i Navet!

Stillingsannonser

deltid

SOC Trainee Program: Sikkerhetsanalytiker (deltid)

Søkefrist: 06.11.2021

Vi søker flere sikkerhetsanalytikere til vårt Security Operations Center (SOC) Trainee Program

Les mer

internship

Utvikler internship

Søkefrist: 01.01.2022

Internship - E-commerce utvikling

Les mer

fulltid

Utvikler

Søkefrist: 01.01.2022

Utvikler for klesmerke - Python, e-commerce

Les mer

Samarbeidspartner

Knowit
Knowit

Knowit er et av nordens største konsulentselskaper, og har lang erfaring med å gi nyutdannede en god start på karrieren. Vi ansetter spesielt mange utviklere, men vi er også interessert i folk innenfor design, BI og mye annet. Hvis du har lyst til å jobbe i et sosialt og hyggelig miljø, der du får alle muligheter til å lære og få erfaring i trygge omgivelser, så bør du vurdere å søke jobb hos oss! Og om skulle ønske flere utfordringer, så er veien alltid kort til økt ansvar og nye arbeidsoppgaver. I Norge har vi avdelinger i Oslo, Bergen, Stavanger, Kristiansand og Trondheim.

Om Navet

Vi er bedriftskontakten ved Institutt for informatikk ved Universitetet i Oslo.

Statuttene til Navet finner du her.

Hensikten med Navet er å gjøre det enkelt for bedrifter å komme i kontakt med studentene ved instituttet, ved å tilby:

involver deg

Hva skal til for å bli med?

Styreleder

Cornelia Drougge Vassbotn

cornelia.vassbotn@ifinavet.no

Nestleder

Gina Fasseland

gina.fasseland@ifinavet.no

Bedriftskontakt

Cecilie Isdahl

cecilie.isdahl@ifinavet.no

Studentkontakt

Ole Jørgen Norstrand

ole.norstrand@ifinavet.no

Styremedlem

Stian Dolmseth

stian.dolmseth@ifinavet.no

Promoteringsansvarlig

Eirik Berg

eirik.berg@ifinavet.no

Økonomiansvarlig

Benjamin Pedersen

benjamin.pedersen@ifinavet.no

Organiseringsansvarlig

Endre Larsen Valen

endrelv@ifi.uio.no

Arrangementansvarlig

Trym Bø

trym.boe@ifinavet.no

Webansvarlig

Alina Krogstad

gretheak@ififui.no