2020.11.03 16:15 +0100
2020.11.05 16:15 +0100
2020.11.10 16:15 +0100

Stillingsannonser

fulltid

Graduate Hardware Engineer

Søkefrist: 31.10.2020

Do you want to be part of changing and improving the way people work together?

Les mer

internship

Software Engineering Summer Internships

Søkefrist: 31.10.2020

We are kicking off the search for our new Software Engineering Summer Interns for summer 2021.

Les mer

fulltid

Graduate Software Engineer

Søkefrist: 31.10.2020

Do you want to change and improve the way people work together?

Les mer

internship

Sommerjobb hos Bredvid 2021

Søkefrist: 01.11.2020

Vil du prøve deg som konsulent hos et ungt og spennende selskap? Bredvid søker studenter som ønsker erfaring om hvordan det er å være konsulent.

Les mer

deltid

SOC Trainee Program: Sikkerhetsanalytiker (deltid)

Søkefrist: 01.11.2020

Vi søker flere sikkerhetsanalytikere til vårt Security Operations Center (SOC) Trainee Program

Les mer

fulltid

IT-konsulent

Søkefrist: 06.11.2020

Vil du jobbe med spennende teknologi, dyktige kollegaer og kunder i ulike bransjer?

Les mer

Samarbeidspartner

Knowit
Knowit

Knowit er et av nordens største konsulentselskaper, og har lang erfaring med å gi nyutdannede en god start på karrieren. Vi ansetter spesielt mange utviklere, men vi er også interessert i folk innenfor design, BI og mye annet. Hvis du har lyst til å jobbe i et sosialt og hyggelig miljø, der du får alle muligheter til å lære og få erfaring i trygge omgivelser, så bør du vurdere å søke jobb hos oss! Og om skulle ønske flere utfordringer, så er veien alltid kort til økt ansvar og nye arbeidsoppgaver. I Norge har vi avdelinger i Oslo, Bergen, Stavanger, Kristiansand og Trondheim.

Om Navet

Vi er bedriftskontakten ved Institutt for informatikk ved Universitetet i Oslo.

Statuttene til Navet finner du her.

Hensikten med Navet er å gjøre det enkelt for bedrifter å komme i kontakt med studentene ved instituttet, ved å tilby:

involver deg

Hva skal til for å bli med?

Styreleder

Stian Dolmseth

stian.dolmseth@ifinavet.no

Nestleder

Tonje Løfqvist

tonje.lofqvist@ifinavet.no

Bedriftskontakt

Martin Sandberg

martin.sandberg@ifinavet.no

Studentkontakt

Kristian Gravermoen

kristian.gravermoen@ifinavet.no

Webansvarlig

Jakob Follesø Egeland

jakob.egeland@ifinavet.no

Styremedlem

Ane Ness

ane.ness@ifinavet.no

Arrangementansvarlig

Mathias Strøm

mathias.strom@ifinavet.no

Organiseringsansvarlig

Cornelia Drougge Vassbotn

cornelia.vassbotn@ifinavet.no

Promoteringsansvarlig

Henrik Rief

henrri@ifi.uio.no

Økonomiansvarlig

Hanne Celine Foss

hanne.foss@ifinavet.no