2019.04.23 16:15 +0200
2019.04.25 16:15 +0200
2019.04.30 16:15 +0200

Stillingsannonser

fulltid

Head of Lab - Hardware

Søkefrist: 24.04.2019

Listen AS is a Norwegian StartUp that develops smart earbuds that make you "Select Your SoundS". We will now build a winning team!

Les mer

fulltid

Nordic Trainee Program 2019

Søkefrist: 25.04.2019

Lime Technologies ser etter flere nye stjerner til sitt Nordic Trainee Program 2019!

Les mer

internship

Sommerjobb i Fink

Søkefrist: 29.04.2019

Vil du ha sommerjobb i Oslos triveligste konsulentselskap?

Les mer

fulltid

Community Manager

Søkefrist: 29.04.2019

You love people and influencer marketing. You’re excited to take on the challenge of convincing stellar content creators to join our platform.

Les mer

fulltid

Community Summer Intern

Søkefrist: 29.04.2019

You love people and social media. You’re excited to take on the challenge of convincing stellar content creators to join our platform.

Les mer

internship

Frontend Developer for Blockchain prototypes and Proof-of-Concepts

Søkefrist: 30.04.2019

Interested in Blockchain, good at Frontend Development?

Les mer

Samarbeidspartner

Sopra Steria
Sopra Steria

Sopra Steria er et internasjonalt konsulentselskap som bistår private og offentlige organisasjoner i Skandinavia med å ta et digitalt lederskap innen sin bransje. Selskapet er et av Norges største konsulentselskaper med et av markedets sterkeste fagmiljøer innen IT- og forretningsrådgivning, IT-infrastruktur, systemutvikling, design og drift. Hvert år ansetter vi nyutdannede til vårt graduateprogram og sommerstudenter til sommerjobb, og vi er på jakt etter flere dyktige studenter.

Om Navet

Vi er bedriftskontakten ved Institutt for informatikk ved Universitetet i Oslo.

Statuttene til Navet finner du her.

Hensikten med Navet er å gjøre det enkelt for bedrifter å komme i kontakt med studentene ved instituttet, ved å tilby:

involver deg

Hva skal til for å bli med?

Leder

Carl-Magnus Lein

carl.lein@ifinavet.no

Nestleder

Hanna Alderslyst Kongshem

hanna.kongshem@ifinavet.no

Bedriftskontakt

Bjørn Henrik Harr

bjorn.harr@ifinavet.no

Studentkontakt

Henrik Johan Wistner

henrik.wistner@ifinavet.no

Organiseringsansvarlig

Svein Bendik Manum

svein.manum@ifinavet.no

Webansvarlig

Ulrik Palmstrøm

ulrik.palmstrom@ifinavet.no

Styremedlem

Filip Larsen

filip.larsen@ifinavet.no

Promoteringsansvarlig

Stian Dolmseth

stian.dolmseth@ifinavet.no

Økonomiansvarlig

Olav H. Moseng

olav.moseng@ifinavet.no

Arrangementsansvarlig

Ikra Sultan

ikra.sultan@ifinavet.no