2019.03.21 16:15 +0100
2019.03.26 16:15 +0100
2019.03.28 16:15 +0100

Stillingsannonser

deltid

Full-stack Developer

Søkefrist: 21.03.2019

Do you want to use your developer skills to create a change? We are developing a SaaS to help high school students chose the right college education

Les mer

internship

Wilhelmsen group summer project 2019

Søkefrist: 21.03.2019

Are you sick of boring summer jobs? This summer you will have the opportunity to work with Wilhelmsen and our amazing new summer project!

Les mer

internship

Frontendutvikler - internship i Oaseit

Søkefrist: 22.03.2019

Gamification med miljøeffekt!

Les mer

fulltid

Drømmer du om å jobbe som Technical Support Engineer for et internasjonalt selskap i vekst?

Søkefrist: 22.03.2019

Vil du beskytte kunders data og sikre hverdagen deres? Keepitsafe ser nå etter deg som har ett års erfaring med teknisk support!

Les mer

internship

Internship innen Teknologi - Design og Front-end

Søkefrist: 24.03.2019

Kick-start din karriere med et internship i Gjensidige!

Les mer

fulltid

Er du IST sin nye utvikler etter fullførte IT-studier våren 2019?

Søkefrist: 24.03.2019

IST ser etter en utvikler til videreutvikle et helt nytt område for kvalitetssikring for å fortsatt kunne gjøre hverdagen for skoler og barnehager!

Les mer

Samarbeidspartner

Sopra Steria
Sopra Steria

Sopra Steria er et internasjonalt konsulentselskap som bistår private og offentlige organisasjoner i Skandinavia med å ta et digitalt lederskap innen sin bransje. Selskapet er et av Norges største konsulentselskaper med et av markedets sterkeste fagmiljøer innen IT- og forretningsrådgivning, IT-infrastruktur, systemutvikling, design og drift. Hvert år ansetter vi nyutdannede til vårt graduateprogram og sommerstudenter til sommerjobb, og vi er på jakt etter flere dyktige studenter.

Om Navet

Vi er bedriftskontakten ved Institutt for informatikk ved Universitetet i Oslo.

Statuttene til Navet finner du her.

Hensikten med Navet er å gjøre det enkelt for bedrifter å komme i kontakt med studentene ved instituttet, ved å tilby:

involver deg

Hva skal til for å bli med?

Leder

Carl-Magnus Lein

carl.lein@ifinavet.no

Nestleder

Hanna Alderslyst Kongshem

hanna.kongshem@ifinavet.no

Bedriftskontakt

Bjørn Henrik Harr

bjorn.harr@ifinavet.no

Studentkontakt

Henrik Johan Wistner

henrik.wistner@ifinavet.no

Organiseringsansvarlig

Svein Bendik Manum

svein.manum@ifinavet.no

Webansvarlig

Ulrik Palmstrøm

ulrik.palmstrom@ifinavet.no

Styremedlem

Filip Larsen

filip.larsen@ifinavet.no

Promoteringsansvarlig

Stian Dolmseth

stian.dolmseth@ifinavet.no

Økonomiansvarlig

Olav Moseng

olav.moseng@ifinavet.no

Arrangementsansvarlig

Ikra Sultan

ikra.sultan@ifinavet.no