2020.03.31 16:15 +0200
2020.03.31 16:15 +0200
2020.04.02 16:15 +0200

Stillingsannonser

fulltid

Graduate - Software Engineer

Søkefrist: 31.03.2020

Isn’t it time you did something for yourself? We think so, too. That’s why we want you to come Be Your Own CEO at Unacast.

Les mer

fulltid

Har du utdannet deg innen Informasjonsteknologi, UX/UI Design eller datavitenskap?

Søkefrist: 31.03.2020

DNV GL Norge tilbyr fast jobbmulighet for deg som er ferdig med studiene våren 2020

Les mer

fulltid

Security Software Engineer

Søkefrist: 31.03.2020

Newly graduated? Become a part of our security system engineering team, designing the next generation of security solutions for Silicon Labs products.

Les mer

deltid

Deltidsansatte til 24/7 Security Operations Center (SOC)

Søkefrist: 01.04.2020

BDO Cybersecurity søker 2-4 sikkerhetsanalytikere til vår 24/7 overvåknings- og håndteringskapasitet.

Les mer

internship

Summer Internship in Computer Vision and Deep Learning (Informatikk, Cybernetics or similar)

Søkefrist: 15.04.2020

Work on iFarm abd help implementing a high-tech paradigm shift in fish farming

Les mer

fulltid

Kickstart karrieren din hos oss!

Søkefrist: 01.05.2020

Nyutdannet systemutvikler i Norges Hyggeligste konsulentselskap

Les mer

Samarbeidspartner

TietoEVRY
TietoEVRY

EVRY er et av de ledende IT-selskapene i Norden. Vår ambisjon er å gi mening og liv til informasjon gjennom ideer, teknologi og løsninger som skaper verdier for våre kunder og nytte for samfunnet vi lever i. Vi fokuserer kontinuerlig på mangfold og oppfordrer spesielt kvinner til å søke stillinger hos oss. EVRY kombinerer omfattende bransjekunnskap med en kundenær tilnærming. Vi kombinerer det store foretakets muskler med lokal tilstedeværelse for å hjelpe våre kunder med å realisere sitt fulle IT-potensiale.

Om Navet

Vi er bedriftskontakten ved Institutt for informatikk ved Universitetet i Oslo.

Statuttene til Navet finner du her.

Hensikten med Navet er å gjøre det enkelt for bedrifter å komme i kontakt med studentene ved instituttet, ved å tilby:

involver deg

Hva skal til for å bli med?

Styreleder

Bjørn Henrik Harr

bjorn.harr@ifinavet.no

Nestleder

Stian Dolmseth

stian.dolmseth@ifinavet.no

Bedriftskontakt

Martin Sandberg

martin.sandberg@ifinavet.no

Studentkontakt

Kristian Gravermoen

kristian.gravermoen@ifinavet.no

Styremedlem

Olav H. Moseng

olav.moseng@ifinavet.no

Webansvarlig

Jakob Follesø Egeland

jakob.egeland@ifinavet.no

Organiseringsansvarlig

Anna Helgestad

anna.helgestad@ifinavet.no

Promoteringsansvarlig

Ane Ness

ane.ness@ifinavet.no

Arrangementansvarlig

Mathias Strøm

mathias.strom@ifinavet.no

Økonomiansvarlig

Hanne Celine Foss

hanne.foss@ifinavet.no