2020.01.28 16:15 +0100
2020.01.30 16:15 +0100
2020.02.04 16:15 +0100

Stillingsannonser

deltid

Paid part time job in established start-up

Søkefrist: 31.01.2020

Eager to apply your skills, learn more and earn money on the side?

Les mer

internship

Summer Internships 2020

Søkefrist: 31.01.2020

Join us for exciting challenges and meaningful work related to energy efficiency!

Les mer

internship

Summer Internship 2020

Søkefrist: 31.01.2020

Ønsker du å designe brukersentrerte opplevelser i et verdensledende designmiljø?

Les mer

deltid

Infront is looking for students with Machine Learning skills!

Søkefrist: 31.01.2020

Accelerate your career inn Machine Learning by joining one of the fastest growing Fintech companies in Europe!

Les mer

fulltid

Fullstack problemløser | Consultant 2020

Søkefrist: 31.01.2020

Vil du være å sette retning og forme et ungt selskap i vekst og stadig utvikling som setter innovasjon i førersetet?

Les mer

fulltid

Fullstack utvikler | Consultant 2020

Søkefrist: 31.01.2020

Vil du være med å sette retning og forme et ungt selskap i vekst og stadig utvikling som setter innovasjon i førersetet?

Les mer

Samarbeidspartner

EVRY
EVRY

EVRY er et av de ledende IT-selskapene i Norden. Vår ambisjon er å gi mening og liv til informasjon gjennom ideer, teknologi og løsninger som skaper verdier for våre kunder og nytte for samfunnet vi lever i. Vi fokuserer kontinuerlig på mangfold og oppfordrer spesielt kvinner til å søke stillinger hos oss. EVRY kombinerer omfattende bransjekunnskap med en kundenær tilnærming. Vi kombinerer det store foretakets muskler med lokal tilstedeværelse for å hjelpe våre kunder med å realisere sitt fulle IT-potensiale.

Om Navet

Vi er bedriftskontakten ved Institutt for informatikk ved Universitetet i Oslo.

Statuttene til Navet finner du her.

Hensikten med Navet er å gjøre det enkelt for bedrifter å komme i kontakt med studentene ved instituttet, ved å tilby:

involver deg

Hva skal til for å bli med?

Styreleder

Bjørn Henrik Harr

bjorn.harr@ifinavet.no

Nestleder

Stian Dolmseth

stian.dolmseth@ifinavet.no

Bedriftskontakt

Martin Sandberg

martin.sandberg@ifinavet.no

Studentkontakt

Kristian Gravermoen

kristian.gravermoen@ifinavet.no

Styremedlem

Olav H. Moseng

olav.moseng@ifinavet.no

Webansvarlig

Jakob Follesø Egeland

jakob.egeland@ifinavet.no

Organiseringsansvarlig

Anna Helgestad

anna.helgestad@ifinavet.no

Promoteringsansvarlig

Ane Ness

Ane.ness@ifinavet.no

Arrangementansvarlig

Mathias Strøm

mathiads@ifi.uio.no

Økonomiansvarlig

Hanne Celine Foss

hanne.foss@ifinavet.no