2019.01.24 16:30 +0100
2019.01.29 16:15 +0100
2019.01.31 16:15 +0100

Stillingsannonser

deltid

Univer­sitas søker utviklere!

Søkefrist: 27.01.2019

Vi søker deg som synes det høres spennende ut å få jobbe med å videreutvikle og vedlikeholde Universitas sine nettsider og produksjonssystem.

Les mer

fulltid

Mobilapp- og frontendutvikler

Søkefrist: 29.01.2019

Les mer

fulltid

Nordic Trainee Program 2019

Søkefrist: 30.01.2019

Lime Technologies ser etter flere nye stjerner til sitt Nordic Trainee Program 2019!

Les mer

deltid

Data Scientist

Søkefrist: 31.01.2019

Airtight, a tech startup, is looking for a student who is genuinely interested in data science to work part-time together with our CTO.

Les mer

fulltid

Associate Solution Engineer

Søkefrist: 31.01.2019

Are you passionate about Technology and sales?

Les mer

fulltid

Platform Engineer i Spacemaker

Søkefrist: 31.01.2019

At Spacemaker we are developing software to find the smartest and most sustainable ways to unleash the potential of any building site

Les mer

Samarbeidspartner

Sopra Steria
Sopra Steria

Sopra Steria er et internasjonalt konsulentselskap som bistår private og offentlige organisasjoner i Skandinavia med å ta et digitalt lederskap innen sin bransje. Selskapet er et av Norges største konsulentselskaper med et av markedets sterkeste fagmiljøer innen IT- og forretningsrådgivning, IT-infrastruktur, systemutvikling, design og drift. Hvert år ansetter vi nyutdannede til vårt graduateprogram og sommerstudenter til sommerjobb, og vi er på jakt etter flere dyktige studenter.

Om Navet

Vi er bedriftskontakten ved Institutt for informatikk ved Universitetet i Oslo.

Statuttene til Navet finner du her.

Hensikten med Navet er å gjøre det enkelt for bedrifter å komme i kontakt med studentene ved instituttet, ved å tilby:

involver deg

Hva skal til for å bli med?

Leder

Carl-Magnus Lein

carl.lein@ifinavet.no

Nestleder

Hanna Alderslyst Kongshem

hanna.kongshem@ifinavet.no

Bedriftskontakt

Bjørn Henrik Harr

bjorn.harr@ifinavet.no

Organiseringsansvarlig

Svein Bendik Manum

svein.manum@ifinavet.no

Økonomiansvarlig

Henrik Johan Wistner

henrik.wistner@ifinavet.no

Webansvarlig

Ulrik Palmstrøm

ulrik.palmstrom@ifinavet.no

Styremedlem

Filip Larsen

filip.larsen@ifinavet.no

Promoteringsansvarlig

Stian Dolmseth

stian.dolmseth@ifinavet.no

Økonomiansvarlig

Olav Moseng

olav.moseng@ifinavet.no

Arrangementsansvarlig

Ikra Sultan

ikra.sultan@ifinavet.no