2021.01.21 16:15 +0100
2021.01.26 16:15 +0100
2021.01.28 17:15 +0100

Stillingsannonser

internship

Summer Internship 2021

Søkefrist: 17.01.2021

Statsbygg tilbyr Summer Internship for en engasjerte studenter innen en rekke fagretninger!

Les mer

deltid

UX/UI Designer (Part-time)

Søkefrist: 30.01.2021

We are looking for a part-time UX/UI Designer to join us and help build the first version of the product.

Les mer

deltid

Summer Internships 2021 at Novelda AS

Søkefrist: 01.03.2021

Les mer

fulltid

Utviklere og tekniske testere

Søkefrist: 31.05.2021

Nyutdannet innen teknologi 2021? Bli med å løfte Norge til Skyen i vårt startup-selskap Aboveit!

Les mer

Samarbeidspartner

Knowit
Knowit

Knowit er et av nordens største konsulentselskaper, og har lang erfaring med å gi nyutdannede en god start på karrieren. Vi ansetter spesielt mange utviklere, men vi er også interessert i folk innenfor design, BI og mye annet. Hvis du har lyst til å jobbe i et sosialt og hyggelig miljø, der du får alle muligheter til å lære og få erfaring i trygge omgivelser, så bør du vurdere å søke jobb hos oss! Og om skulle ønske flere utfordringer, så er veien alltid kort til økt ansvar og nye arbeidsoppgaver. I Norge har vi avdelinger i Oslo, Bergen, Stavanger, Kristiansand og Trondheim.

Om Navet

Vi er bedriftskontakten ved Institutt for informatikk ved Universitetet i Oslo.

Statuttene til Navet finner du her.

Hensikten med Navet er å gjøre det enkelt for bedrifter å komme i kontakt med studentene ved instituttet, ved å tilby:

involver deg

Hva skal til for å bli med?

Styreleder

Stian Dolmseth

stian.dolmseth@ifinavet.no

Nestleder

Tonje Løfqvist

tonje.lofqvist@ifinavet.no

Bedriftskontakt

Cecilie Isdahl

cecilie.isdahl@ifinavet.no

Studentkontakt

Ole Jørgen Norstrand

ole.norstrand@ifinavet.no

Promoteringsansvarlig

Ane Ness

ane.ness@ifinavet.no

Organiseringsansvarlig

Cornelia Drougge Vassbotn

cornelia.vassbotn@ifinavet.no

Økonomiansvarlig

Benjamin Pedersen

benjamin.pedersen@ifinavet.no

Arrangementansvarlig

Trym Bø

Trym.boe@gmail.com

Webansvarlig

Alina Krogstad

gretheak@ififui.no