2019.09.24 16:00 +0200
2019.09.24 16:00 +0200
2019.09.26 16:00 +0200

Stillingsannonser

fulltid

Graduate program 2020

Søkefrist: 22.09.2019

Vi søker nye graduates til oppstart august 2020 i Norges største IT-selskap, EVRY.

Les mer

fulltid

Optimization Consultant - Fast Stilling

Søkefrist: 30.09.2019

Visma Optimization Technologies utilize optimization and AI in order to improve the operations of our customers.

Les mer

internship

Data Scientist Intern (summer 2020)

Søkefrist: 01.10.2019

We believe there is a better way to build our cities. By using AI to untangle complexities, create opportunities and manage uncertainties.

Les mer

internship

Platform Engineer Intern (summer 2020)

Søkefrist: 01.10.2019

We believe there is a better way to build our cities. By using AI to untangle complexities, create opportunities and manage uncertainties.

Les mer

internship

UX Designer Intern (summer 2020)

Søkefrist: 01.10.2019

We believe there is a better way to build our cities. By using AI to untangle complexities, create opportunities and manage uncertainties.

Les mer

internship

Spennende sommerjobb i tverrfaglig team

Søkefrist: 01.10.2019

Vi har ikke definert hva neste sommerprosjekt skal være. Vi søker deg som vil jobbe tett sammen i et tverrfaglig team,hvor vi sammen finner en god idé

Les mer

Samarbeidspartner

EVRY
EVRY

EVRY er et av de ledende IT-selskapene i Norden. Vår ambisjon er å gi mening og liv til informasjon gjennom ideer, teknologi og løsninger som skaper verdier for våre kunder og nytte for samfunnet vi lever i. Vi fokuserer kontinuerlig på mangfold og oppfordrer spesielt kvinner til å søke stillinger hos oss. EVRY kombinerer omfattende bransjekunnskap med en kundenær tilnærming. Vi kombinerer det store foretakets muskler med lokal tilstedeværelse for å hjelpe våre kunder med å realisere sitt fulle IT-potensiale.

Om Navet

Vi er bedriftskontakten ved Institutt for informatikk ved Universitetet i Oslo.

Statuttene til Navet finner du her.

Hensikten med Navet er å gjøre det enkelt for bedrifter å komme i kontakt med studentene ved instituttet, ved å tilby:

involver deg

Hva skal til for å bli med?

Styreleder

Bjørn Henrik Harr

bjorn.harr@ifinavet.no

Nestleder

Stian Dolmseth

stian.dolmseth@ifinavet.no

Bedriftskontakt

Tonje Løfqvist

tonje.lofqvist@ifinavet.no

Studentkontakt

Henrik Johan Wistner

henrik.wistner@ifinavet.no

Styremedlem

Cecilie Isdahl

cecilie.isdahl@ifinavet.com

Økonomiansvarlig

Olav H. Moseng

olav.moseng@ifinavet.no

Webansvarlig

Jakob Follesø Egeland

jakob.egeland@ifinavet.no

Organiseringsansvarlig

Anna Helgestad

anna.helgestad@ifinavet.no

Promoteringsansvarlig

Ane Ness

Ane.ness@ifinavet.no

Arrangementsansvarlig

Ikra Sultan

ikra.sultan@ifinavet.no