Ingen kommende arrangementer

Ingen kommende arrangementer

Bli med i Navet!

Stillingsannonser

deltid

Cyber intern i Deloitte

Søkefrist: 22.11.2019

Har du teknisk bakgrunn og er nysgjerrig på hvordan det er å jobbe med Cyber-sikkerhet i Deloitte? Bli Cyber intern i Deloitte!

Les mer

deltid

Kveldsjobb hos We Ignite Tech

Søkefrist: 23.11.2019

Ønsker du en relevant kveldsjobb 3-6 timer i uka? Søknadsfrist: Jo før, jo bedre.

Les mer

deltid

Python-utvikler

Søkefrist: 25.11.2019

Er du informatikk-student og flink til å programmere?

Les mer

fulltid

Denne Software stillingen må du søke!

Søkefrist: 30.11.2019

Visste du at vår teknologi allerede er implementert i verdensledende mobiltelefoner, høyttalere, mm.? At vi har kontorer i Norge, USA og Asia? s

Les mer

fulltid

Capra ansetter nyutdannede utviklere

Søkefrist: 30.11.2019

Er du ferdig på bachelor eller master nå eller i 2020 og ikke helt har funnet ut hva du ville jobbe med, men ser etter muligheten i konsulentbransjen?

Les mer

fulltid

Vi søker forsker og/eller stipendiat til spennende stilling

Søkefrist: 01.12.2019

Vil du jobbe med utvikling av cybersikkerhet?

Les mer

Samarbeidspartner

EVRY
EVRY

EVRY er et av de ledende IT-selskapene i Norden. Vår ambisjon er å gi mening og liv til informasjon gjennom ideer, teknologi og løsninger som skaper verdier for våre kunder og nytte for samfunnet vi lever i. Vi fokuserer kontinuerlig på mangfold og oppfordrer spesielt kvinner til å søke stillinger hos oss. EVRY kombinerer omfattende bransjekunnskap med en kundenær tilnærming. Vi kombinerer det store foretakets muskler med lokal tilstedeværelse for å hjelpe våre kunder med å realisere sitt fulle IT-potensiale.

Om Navet

Vi er bedriftskontakten ved Institutt for informatikk ved Universitetet i Oslo.

Statuttene til Navet finner du her.

Hensikten med Navet er å gjøre det enkelt for bedrifter å komme i kontakt med studentene ved instituttet, ved å tilby:

involver deg

Hva skal til for å bli med?

Styreleder

Bjørn Henrik Harr

bjorn.harr@ifinavet.no

Nestleder

Stian Dolmseth

stian.dolmseth@ifinavet.no

Bedriftskontakt

Martin Sandberg

martin.sandberg@ifinavet.no

Studentkontakt

Kristian Gravermoen

kristian.gravermoen@ifinavet.no

Styremedlem

Olav H. Moseng

olav.moseng@ifinavet.no

Webansvarlig

Jakob Follesø Egeland

jakob.egeland@ifinavet.no

Organiseringsansvarlig

Anna Helgestad

anna.helgestad@ifinavet.no

Promoteringsansvarlig

Ane Ness

Ane.ness@ifinavet.no

Arrangementansvarlig

Mathias Strøm

mathiads@ifi.uio.no

Økonomiansvarlig

Hanne Celine Foss

hanne.foss@ifinavet.no