Ingen kommende arrangementer

Ingen kommende arrangementer

Bli med i Navet!

Stillingsannonser

fulltid

Software Developer

Søkefrist: 12.06.2020

If you share our passion for technology and sustainability, the opportunity as a Software Developer could be a perfect match in our AI start-up.

Les mer

internship

Are you a frontend developer looking for an internship in a startup this spring?

Søkefrist: 30.06.2020

Would you like to be a key person at your work, and be a part of a startup?

Les mer

internship

Are you a Graphical designer looking for an internship in a startup this spring?

Søkefrist: 30.06.2020

Would you like to be a key person at your work, and be a part of a startup?

Les mer

Samarbeidspartner

TietoEVRY
TietoEVRY

EVRY er et av de ledende IT-selskapene i Norden. Vår ambisjon er å gi mening og liv til informasjon gjennom ideer, teknologi og løsninger som skaper verdier for våre kunder og nytte for samfunnet vi lever i. Vi fokuserer kontinuerlig på mangfold og oppfordrer spesielt kvinner til å søke stillinger hos oss. EVRY kombinerer omfattende bransjekunnskap med en kundenær tilnærming. Vi kombinerer det store foretakets muskler med lokal tilstedeværelse for å hjelpe våre kunder med å realisere sitt fulle IT-potensiale.

Om Navet

Vi er bedriftskontakten ved Institutt for informatikk ved Universitetet i Oslo.

Statuttene til Navet finner du her.

Hensikten med Navet er å gjøre det enkelt for bedrifter å komme i kontakt med studentene ved instituttet, ved å tilby:

involver deg

Hva skal til for å bli med?

Styreleder

Stian Dolmseth

stian.dolmseth@ifinavet.no

Nestleder

Tonje Løfqvist

tonje.lofqvist@ifinavet.no

Bedriftskontakt

Martin Sandberg

martin.sandberg@ifinavet.no

Studentkontakt

Kristian Gravermoen

kristian.gravermoen@ifinavet.no

Webansvarlig

Jakob Follesø Egeland

jakob.egeland@ifinavet.no

Styremedlem

Ane Ness

ane.ness@ifinavet.no

Arrangementansvarlig

Mathias Strøm

mathias.strom@ifinavet.no

Organiseringsansvarlig

Cornelia Drougge Vassbotn

cornelia.vassbotn@ifinavet.no

Promoteringsansvarlig

Henrik Rief

henrri@ifi.uio.no

Økonomiansvarlig

Hanne Celine Foss

hanne.foss@ifinavet.no