2021.05.06 16:15 +0200
2021.05.11 16:15 +0200
2021.05.18 16:15 +0200

Stillingsannonser

fulltid

Backend-utvikler

Søkefrist: 08.05.2021

Er du genuint opptatt av teknologi og vil bruke dine ferdigheter som utvikler til å utgjøre en forskjell? Da er Visma stedet for deg!

Les mer

fulltid

UX-designere

Søkefrist: 14.05.2021

UX-gruppa på USIT trenger flere UX-designere som ønsker å designe brukervennlige løsninger for UiOs studenter og ansatte

Les mer

fulltid

CGI Norge søker morgendagens konsulentstjerner til talentprogram!

Søkefrist: 16.05.2021

Vår visjon er å utvikle markedets beste talenter. Vi søker derfor deg som er nyutdannet eller har inntil 2 års arbeidserfaring.

Les mer

deltid

Avdelingsleder

Søkefrist: 20.05.2021

Vikar i Informasjonsteknologi og medieproduksjon

Les mer

fulltid

Nyutdannet utvikler med oppstart august 2021

Søkefrist: 25.05.2021

Netcompany søker etter dyktige nyutdannede utviklere som ønsker å påvirke hvordan fremtidens IT-løsninger skal utvikles.

Les mer

internship

Talentfulle og fremoverlente utviklere søkes til rasktvoksende startup-miljø

Søkefrist: 31.05.2021

Vi er på utkikk etter DEG som har talent, lidenskap og utviklingskompetanse innen frontend, backend eller hele stacken!

Les mer

Samarbeidspartner

Knowit
Knowit

Knowit er et av nordens største konsulentselskaper, og har lang erfaring med å gi nyutdannede en god start på karrieren. Vi ansetter spesielt mange utviklere, men vi er også interessert i folk innenfor design, BI og mye annet. Hvis du har lyst til å jobbe i et sosialt og hyggelig miljø, der du får alle muligheter til å lære og få erfaring i trygge omgivelser, så bør du vurdere å søke jobb hos oss! Og om skulle ønske flere utfordringer, så er veien alltid kort til økt ansvar og nye arbeidsoppgaver. I Norge har vi avdelinger i Oslo, Bergen, Stavanger, Kristiansand og Trondheim.

Om Navet

Vi er bedriftskontakten ved Institutt for informatikk ved Universitetet i Oslo.

Statuttene til Navet finner du her.

Hensikten med Navet er å gjøre det enkelt for bedrifter å komme i kontakt med studentene ved instituttet, ved å tilby:

involver deg

Hva skal til for å bli med?

Styreleder

Cornelia Drougge Vassbotn

cornelia.vassbotn@ifinavet.no

Nestleder

Gina Fasseland

gina.fasseland@ifinavet.no

Bedriftskontakt

Cecilie Isdahl

cecilie.isdahl@ifinavet.no

Studentkontakt

Ole Jørgen Norstrand

ole.norstrand@ifinavet.no

Styremedlem

Stian Dolmseth

stian.dolmseth@ifinavet.no

Promoteringsansvarlig

Eirik Berg

eirik.berg@ifinavet.no

Økonomiansvarlig

Benjamin Pedersen

benjamin.pedersen@ifinavet.no

Arrangementansvarlig

Trym Bø

trym.boe@ifinavet.no

Webansvarlig

Alina Krogstad

gretheak@ififui.no